';

Vinilinės dangos gamintojai kuria prekiauja vinilinedanga.lt visose savo dizaino ir gamybos srityse grindis kuria ir gamina atsižvelgiant į tai, kad gaminys būtų sveikas žmogui. Sveika gyvenimo aplinka prasideda pasirinkus tinkamą pagrindą: Jūsų grindis. Todėl grindų gamybos pradžioje yra iškeliamas svarbus klausimas, kaip mūsų grindys gali dar labiau prisidėti prie Jūsų sveikatos.viniline danga

Norint atsakyti į šį klausimą, grindų įtaka jūsų sveikatai yra svarbi. Tai gali atrodyti kaip perdėta, bet ar kartais pagalvojate apie tai, kiek valandų per dieną jūs praleidote tam tikruose kambariuose? Tikriausiai per mažai. O mums tai yra svarbu.

Mes galime išskirti šiuos sveikatos srities elementus

  • Sveikata ir sauga. Gerai ir sveikai patalpų aplinkai grindys turi būti neutralios visais (saugos) aspektais. Tai reiškia labai mažą išmetamųjų teršalų kiekį ir grindis, kurie daugiau negu atitinka visus oficialius (tarpusavyje) nacionalinius standartus.
  • Sveikata ir higiena. Siekiant užtikrinti gerą higieną, mūsų grindys turi būti lengvai valomos ir be daug ir / arba agresyvių valymo priemonių. Siekiant užkirsti kelią ar sumažinti alergijas, smulkios dulkės taip pat turi būti lengvai pašalinamos iš grindų. Geras kilimėlis prie įėjimo (durų ir durų) apsaugos nuo nešvarumų, vandens ir dulkių patekimo į jūsų namus ar darbo aplinką.
  • Sveikata ir gerovė. Tai apima ir kitus veiksnius, kurie prisideda prie jūsų gerovės. Grindys taip pat gali reikšmingai prisidėti prie, pavyzdžiui, akustikos ir temperatūros patirties. Jūs taip pat galite sukurti norimą atmosferą savo namuose ar biure pasirinkdami modelį ir spalvą. Galite kurti kasdienę ar darbo aplinką, kurioje jaučiatės visiškai namuose. Trumpai tariant, grindys gali labiau prisidėti prie jūsų gerovės, nei jūs galėjote mintis anksčiau.

Pas mus rasite dvi kategorijas vinilinės dangos, paspaudę ant nuorodų pamatysite daugiau pasirinkimų:

Klijuojama danga

Click danga

Recommend
Share
Tagged in