';

Vinilinė dange nuo jos sukūrimo patobulėjo labiausiai nei bet kokio kito tipo danga. Atsirandant naujoms technologijoms, automatizuojant gamyklas, kuriant naujoviškas ir tvirtas medžiagas vinilinės dangos savybės tapo daug geresnės. Anksčiau nebuvo technologiškai įmanoma atlikti tokių operacijų, kurias dabar daro robotai. Tikslumas daug kartų padidėjo. Kur žmogaus ranka darydavo tam tikrų klaidų dabar nepavargstanti roboto ranka viską atlieka nepriekaištingu tikslumu. Automatizacija visame pasaulyje lėmė didelį technologinį proveržį.viniline danga

Ir štai gyvename 2018 metais ir šiuo metu pagal grindų tendencijas vinilinė danga tampa numeris vienas pasirinkimu privačių namų bei butų savininkams. Anksčiau vinilinė danga dėl technologinių savybių savo išvaizda nebuvo itin tikroviškai perteikianti medžio raštus bei išvaizdą. Dabar ši danga taip tikroviškai atkartoja medžio lentų raštus, kad tik prityręs žmogus gali atskirti kur tikras medis, o kur vinilinė danga.

2018 metais ypač populiarios yra kraštutinės tamsios ir šviesios spalvos, arba jų derinys. Kaip ir su baldų 2018 tendencijomis, galime pastebėti tamsius, beveik juodus baldus ir labai šviesias grindis – kuriančias kontrastus, kurių dėka išryškėja virtuvės dizaino aspektai.

Recommend
Share
Tagged in