';

Vinilinės grindys savo begale pliusų yra vienas iš vyriaujančių grindų tipų pasaulyje. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus kuriuos turi žinoti pirkėjas apie šią dangą.

Panaudojimo galimybės

Vinilinė danga gali būti montuojama praktiškai visose būsto patalpose. Kadangi vinilinė danga yra atspari vandeniui tai ją galima dėti į vonios kambarį ir nebijoti, kad užtiškus vandeniui atsitiks kas nors blogo. Taipogi danga puikiai tiks ir virtuvėje – jeigu norite, kad visas būstas išlaikytų grindų vientisumą tai yra pats tinkamiausias pasirinkimas.

 

Konstrukcija

Viršutinis dangos sluoksnis yra skirtas atlaikyti apkrovas, dėvėjimąsi. Šis sluoksnis yra labai svarbus, norint, kad danga tarnautų ilgai ir tinkamai. Kuo storesnis šis sluoksnis – tuo stripresnė danga ir aišku didesnė kaina. Vidiniai sluoksniai atsakingi už dangos raštą bei struktūra. Pats apatinis sluoksnis ne ką mažiau svarbus nei kiti. Jis palaiko dangos stiprumą, stabilumą. Šis sluoksnis padarytas iš vinilo.

 

Įrengimas

Click danga leidžia jums itin lengvai susidėti grindis patiems. Click sistema nereikalauja specialaus grindų paruošimo, klijų ir tt. todėl tai tik palengvina darbus. Palyginus su granito ar marmuro plytelėmis ši danga daug lengvesnė, ne taip sunku nešioti.

 

Savybės

Vinilinė danga gerai sugeria garsą, todėl lyginant su akmens plytelėmis ar medžiu bus jaučiamas didelis pranašumas šiuo aspektu. Danga nėra tokia kieta kaip akmens plytelės, todėl nukristi ant vinilinės dangos yra daug saugiau. Turint vaikų šis aspektas tampa dar svarbesnis.

Recommend
Share
Tagged in