';

Nors mes to ir nematome bet šilumos srautai juda mūsų namuose. Jei turime radiatorius, jie šildo orą kuris kyla iki lubų ir ten atvėsta ir grįžta žemyn. Tokiu būdu radiatoriai nesušildo grindų, nes šiltas oras jų taip ir nepasiekia. Grindų temperatūra tampa žemesnė nei viso kambario. Mums būna šalta ir mes stengiamės arba jei yra galimybė padidinti šildymą arba apsirengti kuo šilčiau.viniline danga atlikti darbai

Grindinio šildymo atveju šiluma tolygiai pasiskirsto po visas grindis. Įėjus į patalpą su šildomomis grindimis kojoms bus tikrai malonu. Kadangi didelis paviršiaus plotas šildomas, nėra tokių netolygių šilumos mainų ir srautų maišymosi.

Mūsų siūlomos grindys tinka grindų šildymui ir vėsinimui. Šilumos atsparumas yra maždaug 0,013 m2K / W (EN 12667, ISO 8302).  Temperatūra tenkanti grindims neturėtų viršyti 27°C. Įvairūs atlikti tyrimai įrodė, kad vinilinėms grindims ilgalaikis grindinis šildymas nesukelia jokių pavojų, tad jas galite naudoti drąsiai.

Kaip jau minėta, negalima viršyti 27 laipsnių temperatūros. Reikia gerai apgalvoti, kokio tipo yra grindinis šildymas, koks tarpas tarp šildytuvų ir pačių grindų lentelių, kad jūsų termostatas nelieptų sistemai viršyti 27 laipsnių. Tai reiktų derinti su meistrais.

Taigi vinilines grindis galite drąsiai naudoti savo namų patalpoms su šildomomis grindimis. Svarbiausia kokybiškos medžiagos ir tinkamai atlikti darbai. Kokybiškas medžiagas garantuoja vinilinedanga.lt Na o jeigu norite ir meistrų šiam darbui atlikti, esate tinkamoje vietoje, nes vinilinedanga.lt komanda pasiruošusi jums pasiūlyti kvalifikuotus ir patyrusius vinilinės dangos klojimo meistrus.

 

 

Recommend
Share
Tagged in