';

Vinilinė danga yra vienas iš populiariausių pasirinkimų ieškant kuo iškloti grindis. Populiarumą lemia patvarumas, prieinama kaina, dizainas, garso izoliacija ir daug kitų puikių savybių. Vinilinė danga gali pasigirti begale įvairių

vinilinedanga.lt
vinilinedanga.lt

stilių, raštų, dizainų, tad tikrai rasite, kas tiks Jūsų būstui. Verta paminėti ir tai, kad vinilines grindis susidėti patiems tikrai nėra pats sunkiausias darbas, daugelis tai daro patys, kai situacija nereikalauja profesionalo darbo.

Pagrindiniai vinilinės dagos pliusai:

  • Ši danga yra šiektiek minkštesnė už granitą, akmens plyteles ar medienos lentas. Daugiasluoksnė vinilinės dangos sandara yra specialiai pritaikyta, kad būtų „draugiška“ žmogui – jeigu netyčia nukristumėte, būtų tikrai ne taip skausminga nei kristi ant akmens plytelių. Taipogi jeigu tenka ilgai stovėti – ši danga yra geriausias Jūsų draugas, nes yra žymiai lengviau stovėti ant minkšto paviršiaus.
  • Vinilinė danga dėvėjimosi atžvilgiu yra labai patvari. Inžineriniai sprendimai, puikių savybių medžiagos, daugiasluoksniškumas užtikrina tai, kad ši danga Jums tarnaus metų metus.
  • Priežiūra – šiuo atžvilgiu greičiaisiai vinilinė danga neturi sau lygių. Jeigu turite blizgias plyteles, tai žinote, kad blizgesį reikia palaikyti skiriant tam daug pastangų ir dėmesio. Medienai taipogi skirti specialūs valikliai palaikyti gerą stovį. Vinilinė danga šiuo atžvilgiu nereikalauja nieko daugiau nei paprastas grindų plovimas ar siurbimas. Tai taip paprasta!
  • Atsparumas vandeniui ir purvui – vėl tai puikios vinilinės dangos daugiasluoksnės sandaros pranašumas. Kruopščiai parinktos medžiagos su išskirtinėmis savybėmis leidžia vinilinei dangai būti atspariai purvui, vandeniui ir visokiems nešvarumams, tad galite nesijaudinti – purvas ar vanduo neįsigers į dangą ir jos nesugadins.
  • Galimybė susidėti grindis pačiam – jeigu turite bent paprasčiausių įgūdžių ir šiek tiek įrankų, tada susidėti vinilines grindis tikrai nėra pats sunkiausias darbas. Tam aišku reikia įsigilinti, kaip tai daroma, o čia padės ir video, kuris yra musų pradiniame puslapyje. Speciali vinilinės dangos struktūra leis Jums nesunkiai iškloti savo grindis. Lentelės tarpusavyje sukimba ir tvirtai laikosi, tad viskas tikrai paprasta
  • Kaina – kadangi tai tikrai svarbus aspektas, nes ne visi gali sau leisti marmurines grindis, nebrangios vinilinės grindys yra puikus pasirinkimas visiems. Lyginant kainos ir kokybės santykį, vargu ar geriau ką rasite.
Recommend
Share
Tagged in