';

Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus kurių reikia laikytis, norint sėkmingai susidėti vinilinę dangą. Įsitikinkite, kad turite visus pagrindinius įrankius kurių reikės dedant dangą(metras, prieštukas, izoliacija, peilis, pjūklas, plaktukas(guminiu galu), gulsčiukas ir tt.).

Įsigytą dangą laikykite ant lygaus paviršiaus, paguldytą horizontaliai, kad nebūtų galimų išlinkimų. Dangos plokščių pakuotes laikykite ne daugiau aštuoniais aukštais ir rekomenduotina, kad nebūtų laikoma tiesioginiuose saulės spinduliuose. Prieš klodami dangą pasistenkite, kad ji pabūtų toje patalpoje bent dieną. Patalpa neturi būti per drėgna ar vėsi/karšta. viniline danga atlikti darbai

Paviršius ant kurio klosite dangą turi būti švarus ir sausas, lygus ir tvirtas. Negalima kloti dangos ant pvz senos kiliminės dangos. Galima ant tvirtų medinių grindų, cemento, laminato, bet reikės tam tikro polietileninio sluoksnio tarp senos ir naujos dangos.

Svarbu pasirinkti kokia orientacija lentos turės būti suklotos, pvz lentų juostos bus statmenos langui. Pasirinkite taip, kad reikėtų mažiau pjaustymo, arba taip kaip geriau dera prie patalpos interjero – savo nuožiūra. Pradėkite pirmą lentelę nuo sienos atskyre specialia tarpine. Lentelės liežuvėlis turi žiūrėti į sieną. Toliau judėkite išilgai iki kitos sienos, tik paskui pradėkite kitą eilę. Toliau dėliokite lenteles, kur reikia atpjaukite ir užpildykite visą erdvę.

Grindų valymui nenaudokite šiurkščių ar abrazyvinių valymo priemonių, baliklių, aliejų, vaško pagrindų kurtų produktų, taipogi šarmų ar rugščių. Pasikartosime, kad šios grindys nereikalauja ir joms netinka vaškavimas.

Nors vinilinės grindys ir yra atsparios trinčiai ir dėvėjimuisi, bet jei tuo piknaudžiausite, gerai nebus – pasistenkite nestumdyti grindimis labai sunkių baldų, nedėti ant grindų labai karštų daiktų, jeigu atsirado ant grindų vandens – irgi reiktų išvalyti, nes gali būti problemų ir dėl to, kad bus slidu.

Pateikti patarimai yra bendro pobūdžio, jeigu kyla klausimų reiktų pasikonsultuoti su meistrais. Vinilinedanga.lt siūlo ne tik vinilines grindis, bet ir meistrų paslaugas, tad jeigu neturite galimybės, laiko ar pajėgumų tam, visada galite išsikviesti meistrus ir jie padarys visą darbą už jus.

Daugiau informacijos telefonu:

+370 690 69822

arba el. paštu:

info@vinilinedanga.lt

 

Recommend
Share
Tagged in